Whiskeyglass Diamond Highland Nachtmann - 345ml
Elegante whiskyglass med karakteristisk diamantmønster
Highland Nachtmann-whiskyglasset på 345 ml forener klassisk bartradisjon med markante designelementer. Glasset utmerker seg med en iøynefallende oppbygning, der den nederste delen prydes av et dypt, geometrisk diamantmønster, mens den øverste delen har et mer avdempet, loddrett fasettsnitt. Denne harmoniske kontrasten mellom de to mønstrene skaper et dynamisk uttrykk som bryter lyset vakkert og fremhever gyldne nyanser i enhver servering.
Glasset egner seg ypperlig til servering av ren whisky, whisky on the rocks eller klassiske cocktails som Old Fashioned, Negroni og Whisky Sour. Den solide bunnen gir en behagelig tyngde og stabilitet når glasset hviler i hånden, og det romslige volumet på 345 ml gir god plass til store isbiter eller iskuler som kjøler ned drinken uten rask utvanning.
Uansett om du dekker på til en hyggelig kveld, utstyrer hjemmebaren eller leter etter et markant glass til profesjonell servering, leverer Highland Diamond-designet en gjennomført opplevelse. Det klare glasset lar brennevinets fargespill tre tydelig frem, mens den fine kanten fullfører smaksopplevelsen.
- Type: Whiskeyglass / tumbler
- Kapasitet: 345 ml
- Materiale: Glass
- Farge: Klar
- Serie: Highland Diamond
Nachtmann
Nachtmann er kjent for sin produksjon av kvalitetsglass med fokus på glans, holdbarhet og klassisk formspråk. Med røtter i langvarig tysk glasstradisjon skaper Nachtmann glassvarer som kombinerer dekorative fasettskjæringer med høy funksjonalitet til både private hjem og profesjonelle barer.
| Materiale | Glass |
|---|---|
| Størrelse | 34cl |
| Farge | Helder |
| Brand | Nachtmann |
- SKU:
- 9645
-
BESTE VERDI
Trygg handel hos Barlife
Uavhengige anmeldelser og en trygg dansk nettbutik




4,6/5
4.800+ anmeldelser


Sertifisert nettbutikk




4,8/5
2000+ anmeldelser
Alle anmeldelser blir lest av Barlife før publisering.
