Salt- & pepperkvern mørkt tre 10 cm
Klassisk eleganse til bordet med salt- og pepperkvern i mørkt tre
Skap en innbydende stemning rundt middagsbordet og på kjøkkenet med denne stilrene salt- og pepperkvernen i mørkt tre. Med en høyde på 10 cm forener kvernen et tradisjonelt uttrykk med moderne funksjonalitet, slik at du alltid har nykvernet krydder lett tilgjengelig.
Kvernen er laget av robust gummetre med en dyp, mørk finish som fremhever treets naturlige struktur og gir et behagelig grep under bruk. Den innvendige keramiske kvernmekanismen er motstandsdyktig mot slitasje og korrosjon, noe som gjør kvernen velegnet til både grovt salt, pepperkorn og andre tørkede krydder. Den justerbare toppknappen gjør det enkelt å tilpasse kverningsgraden fra fint til grovt, avhengig av hvilken rett som tilberedes.
Den kompakte størrelsen gjør kvernen ideell til borddekking på både kaféer, restauranter og i private hjem. De medfølgende graverte knottene gir rask oversikt over innholdet, slik at serveringen går knirkefritt.
- Høyde: 10 cm
- Materiale: Mørkbeiset gummetre
- Kvernverk: Justerbar keramisk mekanisme
- Bruksområde: Egnet til salt og pepper
Genware
Genware utvikler funksjonelt og holdbart bord- og serveringsutstyr til det profesjonelle og private kjøkken med fokus på klassisk formspråk og driftssikre materialer.
| Størrelse | 13cm |
|---|---|
| Brand | Genware |
- SKU:
- 795997
Trygg handel hos Barlife
Uavhengige anmeldelser og en trygg dansk nettbutik




4,6/5
4.800+ anmeldelser


Sertifisert nettbutikk




4,8/5
2000+ anmeldelser
Alle anmeldelser blir lest av Barlife før publisering.
