Peugeot Paris pepperkvern 18 cm Choko
Frigjør pepperets dype aromaer med et fransk ikon
Når du vrir på toppen av denne klassiske kvernen, merker du straks kvaliteten i den herdede stålmekanismen. Den dype, sjokoladebrune finishen på det glatte bøketreet gir et sofistikert uttrykk som pryder ethvert veldekket bord og kjøkkenbenk. Det er ikke bare et funksjonelt kjøkkenredskap; det er en sanselig opplevelse i hverdagen, hvor de doble radene med spiralformede tenner først knuser pepperkornene skånsomt og deretter kverner dem akkurat slik du ønsker. Kverneprosessen frigjør de eteriske oljene i pepperet optimalt og gir rettene dine en frisk, intens smak av nymalt pepper.
Den varme sjokoladefargen og den ikoniske silhuetten gjør kvernen til et elegant midtpunkt på kjøkkenet og ved middagsbordet. Den 18 cm høye kroppen ligger naturlig og behagelig i hånden, og den ergonomiske formen gjør det enkelt å dosere presist, enten du ønsker fine korn til sarte sauser eller grovere flak til en saftig biff og friske salater.
Kvernen er velegnet til:
- Fast inventar på spisebordet for daglig smaksforsterkning.
- Presis tilsmaking av kjøtt, sauser, supper og marinader rett over komfyren.
- En stilsikker gave til matentusiasten som setter pris på kjøkkenredskaper med lang levetid og klassisk estetikk.
- Høyde: 18 cm
- Materiale: Bøketre og herdet stål
- Farge: Choko
Peugeot
Peugeot har i over 200 år vært ledende innen kvernmekanismer. De franskproduserte kvernene er verdenskjente for sin holdbarhet og evne til å hente det beste ut av krydderet gjennom innovative og gjennomtestede løsninger.
| Materiale | Bokträ |
|---|
- SKU:
- 1552492
Trygg handel hos Barlife
Uavhengige anmeldelser og en trygg dansk nettbutik




4,6/5
4.800+ anmeldelser


Sertifisert nettbutikk




4,8/5
2000+ anmeldelser
Alle anmeldelser blir lest av Barlife før publisering.
