Papirsugerør 20 cm 6 mm - Gul- og hvitstripet
Fargerike papirsugerør med gule og hvite striper
Gi serveringen et friskt og iøynefallende uttrykk med stripete papirsugerør. Hvor klassiske sugerør ofte holdes i nøytrale farger, tilfører kombinasjonen av solgult og hvitt massevis av energi og liv til presentasjonen. Det stripete mønsteret gjør seg spesielt godt i gjennomsiktige glass, cocktails, mocktails, limonader og festlige longdrinks, der fargespillet i drinken harmonerer med sugerørets design.
Med en lengde på 20 cm og en diameter på 6 mm passer disse sugerørene ideelt til standard highballglass, store drinkglass og krukker. De er velegnet til bruk i profesjonelle barer, kafeer, restauranter og ved private arrangementer som hagefester, temafester eller bursdager, hvor detaljene i serveringen teller.
- Lengde: 20 cm
- Bredde/diameter: 6 mm
- Materiale: Papir
- Farge: Gul- og hvitstripet
- Antall: 250 stk. per pakke
Beaumont
Beaumont er en anerkjent britisk leverandør av profesjonelt barutstyr og serveringstilbehør. Deres sortiment er utviklet for å oppfylle bransjens krav til funksjon og flott presentasjon i baren.
| Materiale | Papper |
|---|---|
| Størrelse | 20 cm, 6 mm |
| Farge | Wit |
| Brand | Beaumont |
- SKU:
- 12485
Trygg handel hos Barlife
Uavhengige anmeldelser og en trygg dansk nettbutik




4,6/5
4.800+ anmeldelser


Sertifisert nettbutikk




4,8/5
2000+ anmeldelser
Alle anmeldelser blir lest av Barlife før publisering.
